Oslavte jaro s divokou Desigual!

Barvy, květiny, pestrost, probouzející se příroda a radost! Tak by se dala charakterizovat jarní a letní kolekce typická pro španělskou horkokrevnou značku Desigual. Nemá smysl řešit, v jakých barvách se letos nese nová kolekce, září prostě všemi barvami. Výrazný je přírodní motiv květin či ptáků. Vzory jsou propracované do nejjemnějších detailů.

Velmi pestrá je nabídka jarních a letních šatů – od elegantních pouzdrových, přes slušivé, zvýrazňující ženskou postavu až po andělské lehké modely. Návrháři si hrají s kombinacemi černé a bílé nebo vzrušující červené na černém podkladu. Nádherné jsou vzdušné lehoučké modely s opakujícími se barevnými kruhovými a květinovými motivy.

Opravdu trendy jsou i plavky Desigual. Barevné a exoticky působící bikiny mají jedno společné – minimum materiálu, který zakrývá jen to nejdůležitější. Totéž platí o spodních dílech na zavazovací provázky po stranách. V plavkách Desigual ženy vypadají opravdu sexy a výstředně.

U kalhot převažují ležérně působící džíny, pro letošní sezónu úzké, zvýrazňující štíhlou postavu. A nebyla by to Desigual, kdyby džíny vypadaly jen tak obyčejně. Designéři jim dodali netradiční barevné prvky a detaily jako kytičkovaná kapsa, barevná záplata nebo korálky na opasku.

Z nové kolekce za zmínku určitě stojí peněženky. Ptáčkové, květiny a různé etno prvky odkazují na několik kontinentů a mnoho zajímavých ostrovů. Návrháři si pohráli s džínovinou, imitací kůže a nápadnými netradičními přezkami.

Opakující se etno vzory a květiny nebo barevné nespoutané fleky jsou zase typické pro kolekci tašek a kabelek. Nechybí ani džínovina a několik perforovaných modelů z umělé kůže, což pro letošní jaro představuje naprostý hit napříč všemi značkami.