Pár skvělých tipů na valentýnský dáreček

Svatý Valentýn se nebezpečně blíží a vy ještě stále nemáte ani žádnou drobnost pro svou milou nebo milého? Nějaká drobnůstka jako prádlo, šperk nebo zajímavý módní doplněk potěší určitě každého.

1) Holky jisto jistě nepohrdnou fantastickým náhrdelníkem od horkokrevných španělských návrhářů značky Desigual. Jejich šperky jsou barevné, svěží a plné energie.

2) Kluci si na šperky moc nepotrpí, ale určitě je potěší něco natolik zajímavého a originálního, jen pro vzácné příležitosti, jako je dřevěný motýlek BeWooden. Dřevo jako přírodní materiál a součást oděvu je naprostým hitem sezóny.

3) Jestli pro svou drahou přítelkyni či ženu sháníte jen opravdu malou drobnůstku, zkuste vybrat nějaké stylové náušnice od Love Music. Jsou vtipné, sexy a originální.

4) Že neradi dostáváte spodní prádlo? To jste určitě ještě nenarazili na designově povedené a kvalitní trenky Represent nebo opravdu originální holčičí trenky Infantia. Kdo je konzervativnější, může pro svou milou vybrat kalhotky Andrie nebo barevnější 69 Slam.

5) Muže by mohly potěšit například značkové hodinky Quiksilver, ze kterých přímo čiší australská svoboda a moře. Jsou skvělým pomocníkem a zároveň módním doplňkem.

6) A na závěr něco pro holky. Třeba nějaká romantická krásná kabelka od Verde nebo Roxy. Že už vaše milá kabelku má? Pánové, kabelek není nikdy dost!