Pravé kožené kabelky Toscanio – spojení elegance a precizního provedení

Každá žena by ve svém šatníku měla mít alespoň jednu opravdu elegantní, jednoduchou koženou kabelku. Vždy se najde příležitost, kdy skvěle poslouží. Spojením elegantního střihu, kvalitního zpracování kůže a přitom rozumné ceny se vyznačují kabelky Toscanio.

Pocházejí, jak název naznačuje, z Itálie, kolébky módních trendů. Čisté a dotažené linie, jemné a precizní zpracování materiálu, nadčasový vzhled a elegance v každé situaci. Tak by se daly kabelky Toscanio jednoduše charakterizovat. Toscanio se nepokouší o žádné zvláštní a netypické designy. Drží se hesla: V jednoduchosti je krása. A sází na ostré, čitelné linie a hladce opracovanou kůži, která nejen dobře vypadá, ale také se dobře udržuje.

Mnohdy ženy v obchodech narážejí na rádoby elegantní modely, které se ale ve skutečnosti pohybují už za hranicí kýče. Tomu se designéři kabelek Toscanio vyvarovali, nehrajou si s umělými materiály, které se snaží napodobovat kůži a kov, ale sázejí na jistotu. Vybírají přírodní materiály, které zaručí nejen dokonalý vzhled, ale i to, že kabelka nějaký ten rok vydrží.

Toscanio nabízí kabelky mnoha velikostí, od objemnějších kabelek francouzského typu, které se nosí přes loket, až po menší modely s popruhy přes rameno nebo do ruky. Ženy mohou vybírat z široké škály barev, černé, mnoha odstínů hnědé, krémové či rezavé.