Přihlaš se se svou CREW do 7 Dayz Film Contest! Startuje druhý ročník

alt

Kdo rád natáčí s partou sportovní videa, může se ještě do 15. ledna přihlásit do originální soutěže „7 Dayz Film Contest“. Stačí poslat nominační videjko z vlastní produkce a pak natočit během 7 dnů se svou crew sedmiminutový film. Vítěz získá až 40 tisíc korun.

Ten, koho porota z přihlášených vybere, musí pak za pouhých sedm dní natočit kamerovou nebo DSLR technikou a sestřihat soutěžní film o délce sedm minut. Tvořit se bude od 29. ledna do 4. února na základě zadání, které organizátoři soutěže zveřejní nejpozději 28. ledna.

Vítěz kategorie Best 7DAYZ Film získá prize money až 40 tisíc korun za sedm minut dlouhý film, který se se svou crew natočí, sestříhá a odevzdá za pouhých sedm dní. V kategorii Best Porno Killer získává vítěz za nejlepší sportovní výkon v sedm minut dlouhém videu 5 tisíc korun. Nechybí ani kategorie Best Archive Movie. 5 tisíc korun vyhraje tvůrce nejkrutějšího videa z vlastního archivu o libovolné stopáži.

Nominační video musí poslat soutěžící prostřednictvím postupu uvedeného na webu soutěže do 15. ledna. Na Youtube jsou k zhlédnutí i loňští vítězové.