Prožij léto v brazilském duchu! Designové žabky a sandály Ipanema si zamilujete

Ipanema nejsou jen obyčejné brazilské sandály a žabky na pláž. Jsou to stylové, módní, slušivé a navíc pohodlné kousky, které ovlivňují celý módní svět a trendy v obuvi.

Módní značka nese jméno po jedné z nejkrásnějších pláží v Rio de Janeiro a z pestrých a rozmanitých barev těchto stylových žabek slunce a brazilská kultura přímo čiší.

Boty jsou navíc vyrobené ze speciálního PVC, které neobsahuje těžké kovy, a díky inovativní technologii výroby jsou velmi pružné a pohodlné.

Značka Ipanema je dnes právem považovaná za synonymum nejvyšší kvality a moderního designu a do jisté míry určuje směr v navrhování volnočasové obuvi pro mladé lidi. Patří například k průkopníkům toho, že obě boty nemusí být vždy nudně stejné. Klade velký důraz na různé detaily a jemné nečekané doplňky.

Firma navíc dbá na to, aby byl celý proces výroby šetrný k životnímu prostředí. Od roku 2011 je součástí společnosti speciální oddělení, které má na starost environmentální a ekologické aktivity a dohlíží na produkci bot Ipanema. Společnost také spolupracuje s topmodelkou Gisele Bündchen a velmi aktivně se účastní kampaně upozorňující na probíhající změny klimatu.