Půvab, dokonalost a nejvyšší sportovní výkony. To představuje značka Kari Traa i její majitelka

alt

Kari Traa není jen slavná freestylová norská lyžařka, ale také zakladatelka stejnojmenné značky úžasného dámského sportovního oblečení. Modely sama navrhuje tak, aby dokonale seděly ženským liniím a přitom vyhovovaly aktivnímu sportu a dobrodružství.

Kari pochází z norského městečka Voss mezi fjordy a horami, které se stalo její sportovní i tvůrčí inspirací. Kari už v době, kdy jezdila po nejprestižnějších světových soutěžích, pletla originální čepice pro své kolegy a kamarády. Vlastnoručně si přizpůsobovala sportovní oblečení a její přátelé si toho nemohli nevšimnout. Chtěli upravovat i jejich sportovní výbavu a tak se nenápadně zrodil nápad na vlastní značku, kterou v roce 2002 Kari skutečně založila. Během krátké doby si ji zamilovaly sportovkyně profesionálky i amatérky po celé Evropě.

alt

Kromě něžného a veselého designu oblečení Kari Traa vyniká svou dokonalou funkčností. Perfektně sedí, je pohodlné a ušité z nejmodernějších a zároveň velmi příjemných materiálů. Úžasné termoprádlo z jemného merina nebo polyesteru se hodí na outdoorové sporty i k tanci, fantastické jsou i pevné a zároveň dokonale pohodlné sportovní podprsenky a kalhotky. Designově zajímavé a velmi žensky působící jsou i Kari Traa legíny, mikiny, ponožky, volnější tílka nebo kraťasy.

alt

Zkrátka, na modelech téhle slavné norské lyžařky je vidět, že je navrhovala aktivní sportovkyně, která pracuje i s těmi nejdetailnějšími požadavky na funkci oblečení a absolutní pohodlí. Přitom je jí jasné, že ženy chtějí za všech okolností vypadat skvěle!

Kari Traa

Narodila se 28. ledna 1974 ve Vossu v Norsku. Vyhrála zlatou medaili v jízdě v boulích na zimní Olympiádě v roce 2002, v roce 2006 skončila druhá a v roce 1998 třetí. Čtyřikrát se stala mistryní světa v jízdě v boulích a sedmatřicetkrát vyhrála světový pohár.

alt

Dnes už nezávodí, ale aktivně se zabývá náborem mladých lyžařských talentů a podílí se na organizaci světového poháru. Je také zapojena do jednoho z největších festivalů extrémních sportů Extreme Sports Week ve Vossu.