Red Bull videa nasbíraly na Youtube celou miliardu shlédnutí

alt

Firmu Red Bull není potřeba dlouze představovat. Je to jednička mezi energetickými nápoji, jejich marketing patří mezi nejlepší na světě, sponzorují nejlepší sportovce světa a akce, které pořádají, jsou vyšperkované do posledního detailu. Návštěvnost mívají obrovskou. Za pouhých šest let jejich videa na kanále Youtube nasbíraly přes miliardu shlédnutí.

Každý sportovní fotograf a kameraman doslova sní o práci „pod červeným býkem“. Mohou cestovat, fotit a natáčet ty nejlepší kousky, které pak sledují tisíce lidí. A právě před několika dny oslavil Red Bull neuvěřitelné číslo. Za šest let se málo komu povede nasbírat miliardu shlédnutí.

„Červený býk“ ale nechce usnout na vavřínech a chce dál pouštět do světa jednu pecku za druhou. Na Youtube má přes 4600 videí a přes 4 miliony odběratelů. Vzkazuje světu: „Biebere, jdeme si pro tebe!“

K oslavě jubilejní miliardy Red Bull sestříhal edit z těch nejlepších a nejsledovanějších videí, které jste za celou dobu jejich existence mohli vidět. Mrkněte na krátké video nejkrásnějších záběrů, ze kterých až mrazí!