Roxy představuje novou pohodovu kolekci zimních bot

Australská značka Roxy představila svoji poslední kolekci zimních zateplených bot. Vzhledem se drží v teplých hnědých barvách broušené přírodní kůže s jemným, matně hebkým povrchem. Některé modely zpestřují tmavě modré a etno detaily. Celkově působí kolekce hodně žensky, pohodlně a pohodově. Tak jak to Roxy prostě umí.

K dokonalosti to dovedli návrháři okrově hnědých nízkých kozaček Chrissy. Kompaktnost zhotovení zdůrazňuje kožená tkanice stejné barvy. Jemný kompaktní vzhled mají také vysoké Mandi se zpevněnou špičkou i patou.

Do opravdu mrazivého počasí se hodí vyšší kotníkové Himalaya - Navy vybavené technologií 3M Thinsulate, která udrží nohy v teple i v mokrých večerech a přitom je bota stále lehká. V provedení Burgandy boty zdobí proužky a působí veseleji a méně formálně.

Billie - Tan v sobě spojují hladkost broušené usně s kontrastní blýskavostí podrážky a jasně bílých tkaniček, což z nich dělá boty pro neformální příležitosti, do kina, do školy nebo za zábavou do města. Za úvahu stojí i kontrastnější model v barvě indigo.

Celkově v letošní zimní kolekci Roxy převažuje broušená kůže v světlých přírodních barvách a tmavší odstíny modré. Návrháři kladli důraz na drobné detaily ve stylu etno a dosáhli spíše ležerního a neformálního stylu.