Sháníte láhev na kolo, do školy, na výlet? Kupte si Zdravou lahev®

alt

Zdravé lahve® si neoblíbily jen maminky malých dětí, ale i cyklisté a sportovci. Tyto úžasné plastové láhve neobsahují žádné ftaláty či změkčovadla, neplesniví, snadno se používají a jejich komponenty se dají vyměňovat. Mají je na svědomí „zlaté české ručičky“ a designově taky vypadají parádně.

Láhve vyrábí rodinná firma R&B Mědílek z Žacléře na východě Čech a dalo by se říci, že patří k nejvýznamnějším evropským producentům plastových láhví s potiskem. Zdravé lahve® patří k jejím naprosto unikátním výrobkům. Tvoří je speciální materiál určený původně pro farmacii a lékařství. I když do flašky nalijete vroucí vodu, nemusíte mít obavu, že se do nápoje cokoli uvolní.

Polypropylen, ze kterého se Zdravé lahve® vyrábějí, byl speciálně vyvinutý pro lékařské a farmaceutické účely. Využívá se například při nitrotělních aplikacích u pacientů. Neobsahuje žádné ftaláty, změkčovadla či BPA. Nádoba nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně a v případě potřeby se dá vyvařovat. Hodí se na studené i teplé nápoje a výborně a snadno se udržuje. Prostě ji stačí propláchnout teplou vodou.

Náhradní díly

Naprosto úžasné je, že výrobce prodává zvlášť i jednotlivé komponenty, které se dají snadno odmontovat a vyměnit. Takže pokud dítě rozkouše víčko, což se stává poměrně často, nemusíte lahev vyhazovat, jako tomu je u většiny podobných výrobků, ale stačí dokoupit díl. A právě i díky této snadné „rozebratelnosti“ se láhev dobře čistí.

alt

Nádoby se vyrábějí v mnoha různých provedeních. Zákazníci si mohou vybrat ze tří velikostí - 0,5; 0,7 a 1 litr - podle toho, k čemu láhev potřebují (do školy, na kolo, na výlet do batohu, …). Láhev je lehká, spolehlivá (tekutina z ní jen tak nevyteče) a dobře skladná.

Děti, holky i kluci, ocení hravý a barevný design (nejmenší zejména limitovanou krtečkovskou kolekci), dospělí sáhnou po něčem střídmějším, někdo zvolí raději transparentní provedení, aby mohl sledovat svůj pitný režim.

Veškeré komponenty se vyrábějí v České republice, přímo v Žacléři, a dají se snadno sehnat kdekoli, kde se láhve prodávají. Samotný výrobek je recyklovatelný a netvoří ho žádné látky, které by zatěžovaly životní prostředí.