Skaterock.cz oslaví 10 let za zvuku kytar

alt

O víkendu se ve sk8 hale v Ústí nad Orlicí chystají za zvuků kytar velké oslavy na počest 10. výročí oblíbeného magazínu Skaterock.cz. Akci podpoří také Blackcomb.cz.

První článek na “Skaterocku” vyšel 1. března 2005. Za deset let se objevila v magazínu řada skejtrů, kameramanů a fotografů, přibylo fanoušků a příznivců. A Skaterock.cz to hodlá řádně oslavit. Kromě jídla, pití a vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší Skaterock part roku 2014 se můžeme těšit i na koncerty.

alt

Zahraje kapela The Hope, parta z Českých Budějovic a Prachatic. Stylově by se dala zařadit jako indie rock. V jejich hudbě najdete spousty vlivů. Můžeme se těšit i na The Atavists, čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. A v neposlední řadě Overloaded, kteří hrají teprve od roku 2014. Navzdory všem dobrým radám kamarádů, milenek a manželek se vydávají rovnou na turné do Brazílie. Overloaded se prezentující řízným thrash metalem ve znamení Exodus a Sodom.

Více informací najdete na Facebooku

Video z 5ti let webu Skaterock.cz a chystá se oslava 10ti let v UnO! from Skaterock.cz on Vimeo.