Skvělá zpráva pro nejmenší: koloběžka a odrážedlo v jednom

alt

Dětská odrážedla v posledních letech stoupají v oblibě. Je to totiž skvělý způsob, jak se naučit držet rovnováhu, než vaše ratolest sedne na kolo. A navíc, děti ježdění na odrážedlech milují! Dokážou na nich být rychlé a mrštné. A díky tomuhle parádnímu výrobku od Scoot and Ride na ně čeká ještě mnohem víc zábavy. Odrážedlo se dá totiž snadným pootočením rámu proměnit v koloběžku!

V koloběžkové poloze je plocha na stání potažená protiskluzovým gripem, aby dětem neklouzala noha. Brzdí se klasicky nohou, jako na jakékoli jiné koloběžce. Gumová kolečka za jízdy nerachotí, jak všichni známe u dětských plastových motorek, které se řítí ulicí jako bouřka.

alt

V poloze odrážedla malý jezdec sedí pěkně pohodlně na dlouhém měkčeném sedle. Výrobky se prodávají v různých velikostech, můžete volit výšku sedu 41 centimetrů nebo 50 centimetrů, podle toho, kolik dítě měří. Ve větší verzi se dají řídítka nastavit na výšku 75 až 87 centimetrů a u menšího modelu na 60 až 70 centimetrů.

Díky kvalitnímu provedení a velkému přednímu kolu, mohou děti na odrážedle i koloběžce jezdit i po nedokonalém terénu. Občas nějaká nerovnost nebo díra v asfaltu jim vůbec nebude vadit.

A když se dítě naučí na kole, nemusíte vyhazovat nepotřebné odrážedlo, protože ho zkrátka vaše ratolest bude používat dál jako koloběžku. Ta neomrzí ani v dospělosti!

Proměnit koloběžku v odrážedlo je opravdu tak jednoduché, že to zvládne i malé dítě. Ostatně, toto video to dokazuje!