Speciální akrylové fixy Boardstix malují po surfařském prkně i po těle. A drží skvěle!

alt

Tyhle geniální fixy vymysleli surfaři v Kalifornii, kteří chtěli mít prostě originální prkna. Obsahují akrylovou barvu na vodní bázi a dají se použít na všechny typy povrchů, od kůže až po surf nebo snowboard. Takže kdo chce mít opravdu jedinečné prkno, nechybí mu kreativita a nápady…

Barvy jsou naprosto ekologické, netoxické a nezávadné, takže se s nimi dá malovat i po těle. Časem se z kůže samozřejmě smyjí, ale na takovém skejtu nebo snowboardu drží trvale. Sníh ani voda jim nevadí.

alt

Místo, kam chcete malovat, stačí pořádně očistit, případně lehce zbrousit jemným smirkovým papírem. Někdo ještě použije nějakou podkladovou barvu a teprve na ni maluje fixami. Na větší plochy a vybarvování se šikne fix s hrotem o tloušťce pět milimetrů, na detaily a obrysy spíš třímilimetrový. Barvy by měla aspoň jednu noc schnout.

Kdo se obává, že by si mohl svoje dílo poškrábat, může ho ještě postříkat bezbarvým lakem ve spreji. Ideální je nanést aspoň tři vrstvy a nechat opět několik hodin schnout.

No a když se vám váš obraz přestane líbit, s odstraněním nebudete mít žádný problém. Stačí jen lehce narušit povrch jemným smirkem a potom setřít acetonem.