Stylové longboardy Miller Division – skvělý poměr kvality, designu a ceny

Miller Division, oblíbená španělská značka skateboardů a longboardů se nově objevila také v nabídce Blackcomb.cz. Pohoda, slunce a klid španělských přímořských měst z ní přímo čiší. Tvoří ji sami rideři a je to vidět. Představujeme několik longboardů, které nás zaujaly.

Hihgendový longboard Miller Heimdall vymýšleli návrháři k nápadité a zábavné jízdě. Hodí se na carving, dancing, slidy, freestyle nebo freeride. V této kategorii se může jezdec opravdu spolehnout na kvalitu materiálů – větší kolečka Creek 70 mm, ložiska ABEC7 Chrome steel, osm vrstev kanadského javoru a zdokonalené hrany. Symetrické vykrojení desky zabraňuje kontaktu s kolečky a zjednodušuje jízdu v obou směrech. Uchycení Drop Through snižuje těžiště a usnadňuje přesuny na delší vzdálenosti.

Longboard Miller Jungle patří ke skladným kratším prknům (20 cm x 73 cm). Hodí se do ulic, k objíždění překážek, jezdec se s ním bez potíží dostane do metra, do kina i na společenskou oslavu.

Longboard Miller Greetings oproti předchozím působí téměř univerzálně. Dnes čím dál víc oblíbené uchycení shora (Top Mount) dovoluje pružnější a responsivnější jízdu v rozumných rychlostech. K silným stránkám tohoto longboardu patří snadné slidy, kterými lze oživit či přibrzdit příliš prudké sjezdy. Kvalitou dílů odpovídá výběrovému Heimdallu – kolečka Creek, ložiska ABEC7 Chrome steel, kanadský javor.

Longboardy i skateboardy Miller se mohou chlubit nepřekonatelným poměrem kvality, vzhledu a ceny. Stejně vybavená prkna s méně osobitým designem často stojí i o několik set korun víc.