Hledáte opravdu originální módní doplněk? Co takhle dřevo?

Dřevěné módní doplňky v Čechách zatím působí maličko exoticky, zato velmi originálně. Celosvětově ale zažívají boom už řadu let. U nás s jejich výrobou nedávno začala značka BeWooden. Tvoří úžasné dřevěné motýlky a peněženky.

Jejich půvab a přitažlivost spočívá v neopakovatelné textuře dřeva, díky které má každý kus jedinečný a originální vzhled. Přírodní barvy zbytečně nekřičí a díky artovému stylu se dají nosit na výstavu nebo do klubu stejně dobře jako třeba na promoci.

Nejluxusnější výraz má tmavý Taurum, který působí přiměřeně osobitě i v těch nejformálnějších situacích. Uvolněnější a provokativně veselejší Dolo z jabloně se hodí spíš na vernisáž nebo na návštěvu hipsterského podniku.

Za zmínku stojí určitě i dřevěné peněženky. Většinu času se sice skrývají v kapsách, jejich větší plocha však nechává vyniknout propracovanému designu. Ručně vyráběná novinka Virie Virilia spojuje eleganci s jednoduchostí. Vyrobená je z usně a bukového dřeva, jehož texturu chrání matný lak. Dokáže pojmout až devět karet, má sloty na mince i bankovky a dodává se v slušivé dárkové krabičce. Sebedůvěra výrobce se projevuje tím, že tuto peněženku nabízí s doživotní zárukou.