Termoprádlo Brubeck pro nejnáročnější sportovce i milovníky dokonalého pohodlí

alt

Polská značka Brubeck patří k nejlepším výrobcům termoprádla na trhu. Navrhuje a vyrábí termoprádlo pro veškeré sportovní a outdoorové aktivity a bavlněné i vlněné bezešvé spodní prádlo. Už deset let se snaží vyvíjet prádlo, jehož hlavním cílem je zabezpečení správné termoregulace organizmu a skutečná ochrana těla před vlivy počasí. Takže cílem není jen dokonalý komfort, ale i zdraví.

Proto značka používá heslo: Brubeck – tvůj bodyguard. Její prádlo nosí lidé, kteří hledají efektivní ochranu i komfort v každém počasí, v jakoukoli roční dobu a při všech možných sportech, ale i při turistice nebo odpočinku. Díky jedné z nejnovějších technologií v Evropě, kterou využívají známé zahraniční značky, nabízí Brubeck prádlo nejvyšší kvality. Disponuje skvělou výrobní technikou, nejmodernějšími stroji a veškeré zboží vyrábí v Polsku. Žádná Čína!

alt

Kromě Polska se prodej zboží Brubeck rozšířil i v dalších šestnácti evropských zemích a na jeho vývoji spolupracuje řada sportovců, od nichž návrháři firmy získávají zpětnou vazbu. Pro letošní rok značka představila několik kolekcí určených pro různé aktivity. Zaměříme se na dvě z nich.

Kolekce COMFORT WOOL

Příroda nejlíp ví, jak se chránit před zimou. Ovcím žijícím ve vysokých horách nevadí ani mrazy, proto Brubeck k výrobě spodního prádla využívá merino vlnu, která dokonale udržuje přirozenou lidskou teplotu a skvěle izoluje. Materiál je příjemný na dotek a nedráždí. V kombinaci s polyamidem a bezešvou technologií výroby vzniklo velmi pohodlné prádlo, které ochrání před chladem i v extrémních podmínkách. Zároveň se v něm člověk nepřehřívá ani při normálním nošení.

alt  

Kolekce FITNESS

Fitness patří k velmi intenzivním sportům a člověk se rychle zahřeje a zapotí. Je nepříjemné, když sportovní výkon doprovází nevábný tělesný pach a právě proti němu je zaměřená kolekce FITNESS. Trička i kalhoty se vyrábějí opět z pohodlné bezešvé tkaniny a navíc, designově také vypadají moc hezky.