Těšte se! Blíží se Jib Contest v Bukovci

alt

Areál Kempaland v Bukovci ožije 14. února pohodovým jib contestem. Pořádá ho Blackcomb snowboard centrum ve spolupráci se ski areálem Kempaland a třineckým klubem K2. Začátečníci i ti zdatnější se můžou těšit na jib contest i na best trick. Nebude chybět alko i nealko bar, grilovačka a skvělá after party.

„Můžete se těšit na poctivý jib contest v lokálním snowparku, kde budou připraveny dvě lajny překážek vedle sebe. Vše bude připraveno tak, aby si mohli zazávodit jak méně pokročilí jezdci, tak i ti zdatnější, kteří brousí železo pravidelně,“ láká jeden z pořadatelů Raďull Vranka. Po finále bude závod gradovat best trickem na extra připravené překážce pro tuto událost. „Vše odpálíme kolem 13 hodin a vyhlášení proběhne v parku nejpozději v 19 hodin,“ dodává Raďull.

Bar s pitím a grilovanými dobrotami budou mít na starost kluci z Nejsemvelbloud.cz, takže záruka jen toho nejlepšího, navíc za super peníze, pro pošramocené žaludky po pátečních taškařicích. Ozvučený park a startovné zadarmiko ani není potřeba zmiňovat.

alt

Po závodu se zábava přesouvá do třineckého klubu K2, kde od 20 hodin startuje afterparty jib contestu a pořádné roshamboo, jak se sluší a patří na východní část republiky. Přesně v 19:30 bude dole u sjezdovky připraven speciální autobus, který zájemce za 20 korun na osobu do Třince odveze.

„Máme pro vás připravenou snowboardovou projekci Perceptions od Pirate Movie Production. Klub dostane do varu třinecká parta punkáčů z kapely Na Pokraji Debility, naditá tombola s lístky za 20 korun, ve které je hlavní cenou snowboardová deska a spousty dalších cen. Do rána vás nenechá vydechnout DJ Kruspe,“ popisují pořadatelé. Nebudou chybět drinky za super ceny, nejkrásnější obsluha široko daleko a proslulá divoká a přátelská atmosféra klubíku.

alt

„Dobrovolné vstupné a výtěžek z tomboly půjdou na dětský domov a školní jídelnu ve Frýdku-Místku, aby si i děti mohly zajet na férový lyžařský kurz,“ doplňují organizátoři.

Díky všem sponzorům a partnerům akce, konkrétně: Blackcomb.cz, ski areálu Kempaland Bukovec, K2 klubu Třinec, Nejsemvelbloud.cz, Lilkavanilka.cz, Nashgrowshop.cz, Shredforfun.cz, Shredstore.cz, Peace Vole, Freeride.cz, Woxo Impressions, Bulis clothing a všem dobrým lidem kolem okolo.