Tip na parádní dárek za vysvědčení

Pololetní vysvědčení se kvapem blíží a vy nemáte žádnou odměnu pro svého potomka? I kdyby známky nebyly nic moc, tak za ty příšerné hodiny strávené v instituci zvané škola si nějakou vzpruhu zaslouží. Máme několik tipů, co by mohlo každému teenagerovi udělat radost. Není potřeba vymýšlet nic složitého.

1) Nový školní batoh

Každý student a školák si rád čas od času dopřeje výměnu školního batohu nebo brašny, ideálně od nějaké stylové a pohodové značky. Holky mají rády ženskou a přitom extra pohodovou módu Roxy, ale v poslední době na oblibě rostou třeba batohy od designové značky Mi Pac. Kluci ocení klasiku jako Burton, Vans nebo Nitro. Nezapomeňte při výběru batohu i na různé doplňky, například strepy na skateboard, máte-li doma mladého skejťáka.

2) Stylová peněženka

Peníze k životu potřebují všichni, mladí, staří, … A není nad to, vytáhnout v hospodě při placení nějakou designovou bombu, kterou si budou chtít všichni spolužáci prohlédnout. Hodně odvážné designové pecky vyrábí třeba Dynomighty Design, ale super jsou i peněženky od surfových australských legend Rip Curl nebo Quiksilver.

3) Parádní pouzdro

I pouzdro na tužky je občas potřeba obměnit. Velký výběr zaručuje například dlouholetý výrobce kvalitních a stylových batohů, tašek, pouzder a dalších zavazadel Dakine nebo zmiňovaná firma Quiksilver.

4) Značková mikina

Nic nezkazíte, když sáhnete po streetové klasice jako Burton, Vans nebo Horsefeathers. Holky určitě ocení mikinu Roxy nebo malinko neobvyklejší Femipleasure.

5) Dárkový poukaz na nákup v e-shopu

A když si nevíte rady a bojíte se, že vyberete něco nechtěného, kupte prostě dárkový poukaz na nákup dle vlastního výběru. Tím nemůžete nic zkazit, ba naopak!

6) Permice v luxusním ski rezortu

Jestli ale nemáte chuť kupovat oblečení, udělejte si čas a vezměte vašeho potomka, ideálně i s kamarádem nebo kamarádkou, na den či dva do nějakého pořádného lyžařského nebo snb střediska a užijte si zimních radovánek.