Tip na plesovou sezónu: Elegantní a nápadná kolekce doplňků Verde

Řecká značka Verde míří na holky, co mají rády výraznou módu, velmi dotažený design a nebojí se make-upu. Návrháři zapracovali na poutavém, moderně pojatém vzhledu městského oblečení a doplňků do společnosti, které neurazí ani ve formálnějším prostředí.

Boty se opírají o podpatky a v mírnějším středomořském počasí nechávají vyniknout liniím nohou. Jejich plné, kompaktní, jednobarevné provedení se drží nejnovějších trendů.

Nižší kozačky Verde Brown se zapínají zevnitř, zvenku jejich siluetu dokresluje ozdobný zip. Širší masivnější podpatek o výšce 4,5 cm poskytuje dostatek stability i v městském provozu a na cestách za zábavou. Odvážnější, vysoké vínové kozačky Verde Wine zdobí kónický, lehce horizontálně liniovaný podpatek, který má na výšku 7,5 cm. Tento designový kousek přichází na trh se zpevněnou špičkou a patou.

Za prohlédnutí stojí také pestrá škála tašek, mezi nimi vyniká kabelka Verde Gold/Black, zapíná se na zlatý magnetek a očka s řetízkem umožňují nosit ji ležérně zavěšenou přes rameno. Do společnosti se hodí plesová, minimalistická kabelka Verde 010932 s menším objemem 0,5 litru.

Peněženky působí poměrně prostorně. Jemné peněženky Verde Burgundy a Verde Black v sobě spojují stylovost s vypracovanou praktičností. Jsou rozděleny na přihrádky, mají i průhlednou přihrádku a kapsu na druk.

Celkově kolekce vyniká slušivým designem, který nezapře svůj původ v méně upjatém, horkokrevném středomoří. Boty, tašky i peněženky chtějí být vidět a ukazovat, že jsou trendy. Hodí se k ženám, které nebaví splývat s davem.