Tip na stylové botky Burnetie

alt

Lifestylová značka bot Burnetie je poměrně mladá, na trhu se objevila teprve před devíti lety. Vyrábí pohodlné kecky pro každodenní nošení do města, do školy nebo do skateparku. Burnetie nabízí jednoduché plátěné tenisky, ale i propracované kožené botky s netradičním designem. Navíc vše za rozumnou cenu.

Za zmínku stojí i to, že firma při výrobě svých produktů myslí na životní prostředí a snaží se recyklovat maximální množství nevyužitého kaučuku k výrobě dalších bot. Větší polovinu podrážky tvoří tedy recyklovaná guma.

Boty Burnetie OX

alt

Pohodlné unisexpvé plátěné tenisky Burnetie v mnoha barvách se hodí pro všechny volnočasové aktivity. Mají zpevněnou patu i špičku a kovové kroužky, aby se lépe zavazovaly. Tzv. „ortholite“ stélka uleví noze při dlouhé námaze a flexibilní vulkanizovaná podrážka tlumí dopady. Díky protiskluzovému vzorku doplněnému o semišovou textilii se skvěle hodí na skateboard. Vybírat můžete z látkových i gumových tkaniček.

Boty Burnetie High Top

alt

Klasický kotníkový skejtový a streetový model. Opět mu nechybí „ortholite“ stélka a vulkanizovaná protiskluzová podrážka. Pro bezpečnější pohyb má bota zpevněnou patu a špičku a svrchní textilní materiál je velmi pevný a kvalitní. Na Blackcomb.cz najdete v několika barevných variacích.