TIP: Perly z poslední Vans kolekce bot

alt

Máme tu skoro podzim a nastal čas pomalu zahodit sandály a porozhlédnout se po stylových teniskách. A protože vývojáři a designéři ve Vans nikdy nespí, mají pro své fanoušky opět mnoho zajímavých kousků.

Nový design se objevil u profesionálních bot, se kterými spojuje svou reputaci profesionální sk8ter Chima Ferguson. Mají díky technologii UltraCush™ Lite anatomicky přirozený tvar, takže rychle reagují na pohyb chodidla, a jejich „waflovitá“ podrážka nesklouzává a pěkně drží v pohybu nohu na prkně. Za odolností a trvanlivostí bot stojí technologie DURACAP™.

alt

S dvěma modernějšími odstíny pogumování přišli designéři kolekce Gilberta Crocketta. Díky použité technologii The UltraCush™ HD je stélka boty krásně měkká, což ocení skaters především při dopadu.

alt

Pokud jde o novinky v řadě Chukka Low, nedávno přibyly nové odstíny. Boty mají nadále zpevněnou oblast kolem kotníků, omyvatelnou patu, UltraCush PRO stélku a pevnou vulkanizovanou podrážku s protiskluzovým Vans "wafle" vzorem, který usnadňuje kontrolu sk8tu i pohyb ve stížených podmínkách.

alt

Do chladnějšího počasí v pozdní části podzimu se hodí Sk8-Hi, nově v zářivých barvách. Pohodlí a prodyšnost těchto modelů z hladké broušené kůže doplňuje dotažený a sebevědomý vzhled voskovaných bavlněných tkaniček.

alt

Podzimním vrtochům počasí vychází vstříc také pevnější 106 Mid model, jehož design doplňují ocelová očka na tkaničky a lehce vyztužený jazyk a oblast kolem kotníku. V takových botách se dá chodit do školy, na návštěvy i do města.

alt