Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli. Jedině z Blackcomb.cz

alt

Některé e-shopy už hlásí, že nepřijímají objednávky. Prostě nestíhají. Vy ale patříte k těm, co nechávají vše na poslední chvíli a shánět dárky teprve budete? Děsíte se přecpaných nákupních center? Nezoufejte! Na Blackcomb.cz můžete objednávat ještě 22. prosince a zboží zaručeně dorazí do Štědrého dne. Mají totiž všechno skladem a ihned odesílají objednávky. A jestli nevíte, co z obrovského množství vybrat, nabízíme pár tipů na věcičky, co jsou zaručeně in.

1) Kožené nebo textilní, každopádně dost originální a někdy až crazy, pásky od Burtonu, Horesefeathers nebo Vans. Pásek jakožto skvělý doplněk outfitu potěší každého.

alt alt

2) Zábavná a kreativní peněženka od Dakine, Skunfunk nebo Quiksilver. Blackcomb nabízí obrovský výběr peněženek od vesele barevných po klasické kvalitní kožené peněženky.

3) Milovníci teplíčka ocení stylové beranice. Třeba taková Roxy nebo Dakine beranice vypadá fakt skvěle.

4) V žádném šatníku nikdy není dost mikin všeho druhu. Na tomhle kousku oblečení je super, že se dá nosit v každou roční dobu a kamkoli. Vybírejte mezi sportovními fleecovými mikinami nebo bavlněnou klasikou s kapucí. Letí taky velké a výrazné knoflíky a stojaté límce.

alt

5) Většina lidí kontroluje čas na telefonu, ale není nad staré dobré hodinky. Takové kousky od Rip Curl nebo Nixon jsou nejen časomírou, ale i šperkem. Kdo má rád v hodinkách hromadu funkcí od měření nadmořské výšky až po tlakoměr, bude nadšený z multifunkčních hodinek Suunto.

A tak dále …. výběr fashion oblečení, doplňků a sportovních potřeb je na Blackcomb.cz vážně obrovský, ale kdybyste opravdu nevěděli coby, kupte svým nejbližším jednoduše dárkové poukazy. Můžete vybírat z různých hodnot – od 500 do 15 tisíc korun.