Toužíte po nových bikinách? Poradíme, jak vybrat ty pravé

alt

Léto je v plném proudu a vy jste teprve zjistily, že vaše bikiny po loňské sezóně vypadají hrozně? Nastal ideální čas koupit si nové. Blackcomb.cz totiž nastartoval hodně luxusní slevy. Že máte pár kilo navíc a z výběru plavek máte trochu obavy? Poradíme, na co se zaměřit, abyste zakryly své drobné nedostatky a zvýraznily přednosti.

Jestli hledáte opravdu trendy vzor pro letošní sezónu, nebojte, nosí se totiž snad úplně všechno. Jednobarevné plavky tmavé i světlé, puntíky, proužky a další geometrické vzory, květiny, exotické motivy a dokonce i krajky.

alt

Každopádně vždycky a pořád bude platit: Výrazné vzory a kontrastní barvy poutají pozornost a tmavší odstíny vyniknou na světlejším typu pleti, světlé odstíny vyniknou na tmavé kůži. No a s tím se dá skvěle pracovat. Kdo chce zvýraznit poprsí, volí výrazné a kontrastní barvy a vzory na podprsence. Kdo chce odpoutat pozornost od spodních partií, sáhne po méně nápadných kalhotkách. Spodní a horní díly se dají skvěle kombinovat, vůbec není nutné, aby byly úplně stejné.

Kdo má trochu silnější stehna, ať si vybírá více vykrojené kalhotky nebo kalhotky se svislými proužky, které stehna opticky zúží. Ženy se štíhlými stehny mohou volit z obrovské nabídky koupacích šortek, které se letos staly hitem mezi plavkami.

alt

Co se týče střihů podprsenek, nabídka je opravdu nepřeberná. Věčné jsou klasické bikiny s trojúhelníky se zavazováním za krkem, véčkové střihy i podprsenky s kosticemi. Stejně jako loni se hodně nosí bandážové podprsenky, které však vyhovují spíš ženám s menším poprsím. Větší prsa nedokáží dostatečně fixovat. Kdo raději schová nedokonalé bříško, může volit tankiny podobající se letnímu tílku. Prsa opticky zvětšuje řasení nebo různé krajky.