Travis Pastrana a Nitro Circus opět v Praze

alt

Tak je to oficiálně potvrzené! Nitro Circus v čele s šíleným lídrem Travisem Pastranou zavítají do Evropy a mezi 13 zastávkami je opět Praha. Tahle neuvěřitelná show plná adrenalinu a extrémních zážitků bude u nás k vidění už po druhé. Diváci se můžou těšit na freestyle motocross, BMX, skate nebo skákání na speciálně upraveném invalidním vozíčku a nákupním vozíku.

Jedinečná show Nitro Circus bývá každý rok o něco víc neuvěřitelná a zpravidla vznikne nějaký šílený světový rekord. Nedávno například FMX jezdec Josh Sheehan předvedl trojité salto na motorce. Jestli kousek v Praze zopakuje, jisté není. Musel by se s trikem hodně náročným na prostor vejít do O2 areny.

Fanoušci se mohou těšit na Jolene Van Vugt, nejodvážnější ženu akčních sportů, a průkopníka triků na motocrossovém vozíku pro hendikepovaní (WCMX), hvězdu Aarona "Wheelz" Fotheringhama.

alt

A k tomu všemu bude tentokrát Nitro opravdu retro. Choreografie se ponese v duchu třímanéžového cirkusu z roku 1920 představujícího slony, medvědy, klauny, trapézové artisty, chrliče ohňů, krotitele lvů a mnoho dalšího. To vše za doprovodu hudby, která sice vznikala v průběhu posledních pěti let, ale zaručeně diváky dokáže přenést do minulosti a navodí mírně strašidelnou atmosféru obřího opuštěného cirkusového stanu.

Díky ohromujícímu světelnému zázemí a pyrotechnickým efektům se nový program stává nejvelkolepější show v historii Nitro. „Věřte nám, když říkáme, že jste takovýhle cirkus ještě nikdy neviděli,“ říká sám Pastrana.

Na ty náročnější čeká VIP vstupenka za 2400 korun s možností potkat osobně hvězdy Nitro Circus. Základní vstupné začíná na 1390 korunách. Prodej vstupenek startuje 5. června.