Typická ženská značka Femi Pleasure se mezi snowboardistkami a skaters šíří jako lavina

alt

Originální a inspirativní oblečení Femi Pleasure patří k několika z mála čistě holčičích značek. Nápadité kolekce módního snow, skate, surf a street oblečení tvoří aktivní sestry snowboardistky a surfařky. Dvojice Kamila a Anita založily vlastní značku, aby doslova zaplnily díru na trhu. A povedlo se jim to skvěle. Jejich sportovní a městské modely nepostrádají dívčího ducha a ženskost.

Myšlenka navrhnout dámskou značku se zrodila Kamile a Anitě Nawarkiewicz před několika lety. Postrádaly v Polsku značku, která by plně uspokojila jejich vkus a potřebu, nakupovat musely jezdit do zahraničí a i tam vybíraly těžko. Kamilu napadlo, že by si mohly začít šít vlastní oblečení. Zpočátku, jak už to bývá, se zaměřovaly na jeden střih mikin a triček v mnoha barevných provedeních hlavně pro vlastní potřebu a pro kamarády, později ale začaly navrhovat skutečné kolekce.

alt

Dnes už se rozhodně nejedná o firmičku dvou sester, ale velký tým, který vytváří a distribuuje oblečení daleko za hranice Polska. Značku propagují sportovkyně, které firma podporuje. Smysl pro detail, zajímavý design, ženskost a originální rozvržení barev – to jsou důvody, proč si Femi Pleasure získává stále víc snowboardistek, lyžařek a dalších sportovkyň. Oblečení vypadá skvěle a pohodlně se nosí. K oblíbeným patří hlavně praktické dlouhé mikiny s originální grafikou.

alt

Na kolekcích je na první pohled vidět, že je tvoří lidé, kteří milují sport, zábavu a mají nápady. Trikům, čepicím, bundám či šatům nechybí typická sexy ženskost. Není divu, že zákazníků Femi Pleasure přibývá doslova každý den.