U.S. Polo Assn. – jedinečné spojení elegance a sportu

Sportovní i městské boty a doplňky americké značky U.S. Polo Assn. na první pohled zaujmou elegantním a nadčasovým vzezřením inspirovaným starobylou hrou pólo, jak napovídá typické logo hráče póla v koňském sedle. Pohodlné, dobře ušité, propracované do detailu, tak by se daly charakterizovat vlastnosti bot i tašek U.S. Polo Assn. Vždyť hráči póla nejen že podávají neuvěřitelné sportovní výkony, oni přitom i skvěle vypadají.

Americká firma vyrábí boty a doplňky už od roku 1890, tedy více než sto let, a původně šila věci výhradně pro hráče onoho starobylého sportu. Smyslem bylo vytvořit elegantní sportovní oblečení, které bude dokonale sedět, nebude bránit v pohybu a přitom vypadat luxusně a společensky.

Postupně ale značka rozšiřovala škálu sportů, na které se zaměřovala, a dnes s oblibou boty U.S. Polo Assn. nosí třeba skejťáci. Tašky a kabelky se mohou stát součástí městského i pracovního outfitu kohokoli, kdo si potrpí na kvalitní, originální a přitom nadčasové věci. Výrobky U.S. Polo Assn. nakupují lidé v 135 zemích po celém světě.

Z letošní kolekce bot zaujmou bílé plátěné tenisky s detaily v červené a modré barvě, které se hodí na všechny steetové sporty i do města. Hodně povedené jsou i džínové boty Nelson ozvláštněné koženými detaily a červeným kroužkem u šněrování. Ženy, které touží po nápadných sandálech na léto, ocení nápadité sandály s klínkem designově zajímavě řešené. Kombinují různě široké pruhy a díly z pevné textílie a kůže.

Za povšimnutí stojí i tašky U.S. Polo Assn. Základními barvami, se kterými designéři pracovali, jsou bílá, modrá a červená, nechybí pruhy a kožené detaily. V kolekci tašek ale najdeme i několik kousků, které se vymykají. Například lesklá, průhledná taška v tyrkysovém a zeleném provedení.