V čem první školní den 100% zazáříte

alt

Školní rok se nezadržitelně blíží a s ním i revize šatníku. Z pár prastarých kousků se možná zatím stalo retro, předloni nové modely však neúprosně pohlcuje včerejšek a tak se lidé, kteří mají rádi stylové oblékání, ohlížejí po něčem, čím by se mohli předvést první školní den.

Zaujmout může asymetricky střižené tričko Roxy Tide Trotter - Bittersweet, jehož základní červenou podkladovou barvu vyvažují droboučké, nepravidelné černé skvrny. Vepředu má našitou malou kapsu a z 80 % se vyrábí z bavlny.

alt

Stylový batůžek od Dakine jménem Jewel Waverly slouží hlavně do školy a na výlety. Prodává se ve více než 20 designových zpracováních, má speciální kapsu na cennosti a klíče a oddělený prostor na menší notebook nebo iPad. Druhá izolovaná kapsa je určená na potraviny nebo pití a nahoře nejdete ještě jednu menší na sluneční brýle.

alt

Kdyby se i v září přeci jen ochladilo, stojí za zamyšlení teplejší mikina. Česká streetová značka Horsefeathers uvádí mikinu Mina ve třech barevných provedeních. Mina se hodí pro každodenní nošení, její praktičnost a pohodlnost spočívá ve stahovacích šňůrkách, dvou kapsách a pružných manžetách s otvorem na palce.

alt

Volba pásku patří k těm nejobtížnějším. Ke každému oblečení se totiž hodí trochu jiný. Z odvážnějších modelů lze zvážit výraznější vzory bavlněného Horsefeathers Alameda i mírně dražší Roxy model Surfing Spot, oba s vyměnitelnou kovovou sponou a celoplošným motivem.

alt

Pokud ve škole dáváte přednost společenštějšímu oblečení a teplejším dlouhým rukávům, tak si můžete prohlédnout šaty Roxy Mate a Mate 2. Jedná se o společensky univerzální modely, nepůsobí ani příliš formálně, ani příliš neprovokují, zdůrazňují přirozenou eleganci a nenucený vzhled.

alt

Kratší podzimní dny brzy připomenou chladný podzim a lehké oděvy postupně nahradí teplejší. První školní den tak zůstává krásnou příležitostí ověřit si stav šatníku a udělat si trochu radost – třeba zajímavými kousky.