V hydrovacích Source vydrží voda jako čerstvá déle než týden

alt

Fandové vytrvalostních sportů řešili dlouho jeden problém. Ať už stoupali mezi vápencovými štíty, bikovali v kamenitém Středomoří nebo zdolávali trasy dálkového běhu, vždycky potřebovali nějaký zdroj vody. Hledání lahví s vodou a zbytečné zastavování však snižovalo jejich výkony a plynulost zážitku. Až jednoho dne světlo světa spatřily hydrovaky. Díky nim se můžou kdykoli a pohodlně napít, aniž by ohýbali záda nebo zdržovali ostatní.

Zatímco ultimátní běžci či bikeři většinou volí závodní, speciálně vyvinuté malé baťůžky, chodci a dobrodruzi častěji umisťují vodní vak do většího batohu. Ať tak či onak, v principu se stále jedná o pružný váček, z kterého vede trubička k napití. Poměrně vysoká tepelná odolnost dovoluje pít nejen osvěživě chladné nápoje v letních vedrech, ale také teplé čaje či polévky za studeného počasí.

Dnes je již jasné, čím se má vyznačovat dobrý vak. Je to především odolnost, snadná údržba, nepřítomnost chuťové stopy, přirozená kompatibilita s batohem a zdravotní nezávadnost materiálů, ze kterých je vak vyroben. Proto vaky Source patří té nejlepší volbě.

alt

Firma Source vybavila své hydro vaky vlastním patentovaným uzávěrem, antibakteriální technologií a vrstvou extrémně hladkého polyetylenu, který svými vlastnostmi připomíná sklo. Vodu tak lze stále pít a doplňovat, čerstvá vydrží i déle než týden. Firma navíc garantuje, že výrobek neobsahuje bisfenol ani ftaláty.

Vlastníky batohů Deuter potěší, že jsou s těmito hydrovaky plně kompatibilní, snadno se do nich vkládají a není třeba tedy dokupovat jiný.

Promyšlené postupy Source se projevují již při výrobě. Roku 2014 obdržela firma cenu za sociální a enviromentální přístup. Část svého zisku věnuje na sociální a enviromentální aktivity lidí v místech, kde vyrábí a šije své produkty.