Vylepšená řada GoPro kamer Hero 4 je tu

alt

Nová řada GoPro kamer s označením Hero 4 prošla několika inovacemi a vylepšeními. Nyní můžete natáčet zábavu i extrémní sporty, ve dne, v noci nebo pod vodou v té nejvyšší kvalitě. O fotky i videa se pak okamžitě můžete podělit s přáteli.

GoPro patří k nejprodávanějším a nejkvalitnějším kamerám na světovém trhu. Skvělý poměr cena versus kvalita. Má supr natáčecí vlastnosti, jedinečný obraz za jakýchkoli světelných podmínek, nízkou hmotnost a je opravdu odolná. Kamerka natáčí rychlostí 30 snímků za sekundu. Přesně 120 snímků za sekundu přístroj dosáhne, pokud kameraman využije Full HD rozlišení (1080p).

alt

Hero 4 nabízí ještě mezistupeň, s nímž lze dosáhnout rychlosti 50 fps. V tomto případě přístroj využívá poněkud netradiční rozlišení 2,7K. Black verze, která se tak ale nejmenuje podle převažující čelní barvy, která je totiž stříbrná, zvládne vytvořit fotografii o rozlišení 12 megapixelů (Mpx). V tomto rozlišení pak umí sekvenční snímání s rychlostí až 30 snímků za sekundu.

Samozřejmě odolá vodě a prachu, nechybí wi-fi a Bluetooth konektivita pro připojení k internetu a telefonu a také dálkové ovládání. Dokoupit se dá i další příslušenství jako držáky, stativy nebo náhradní baterie. Zvěčněte si sezónu plnou skvělých zážitků díky mini kameře GoPro!