Za dvě minuty prodal 500 skateboardů

alt

Pro sk8ter, který čtyřikrát zvítězil na Summer X Games, ale také herec a vizionář Paul Rodrigues (* 1984), přezdívaný P-Rod, dokázal po otevření svého shopu prodat 500 prken během pouhých dvou minut. Skateboardy Primitive prostě fanoušky doslova nadchly.

P-Rod jako již zavedený profesionál opustil svého dlouholetého sponzora – společnost Plan B. V rozhovoru pro Power 106 říká, že „chtěl trochu víc vlastnit sám sebe.“ Okamžitě ho oslovil Netkin ze sk8ové oděvní značky Primitive s myšlenkou založit brand Primitive Skateboarding a rozjet to s deskami ve velkém. Od té doby uplynul sotva jeden rok a Primitive se prodává v mnoha zemích světa. Nabízí kompletní skateboardové vybavení od prken až po čepice.

P-Rod v jednom rozhovoru zmínil, že věří ve spojení futuristického designu a funkčnosti, kterého se skateboardům na přelomu století nedostávalo. Proto se zaměřuje na dražší dotažené kousky, které pro svůj osobitý vzhled někoho nadchnou a někomu nemusí vůbec vyhovovat. Každopádně designově patří mezi nejzajímavější, co lze na trhu dostat.

Jak se jezdí na prknech Primitive, ukazuje rider Nick Tucker: