Začíná revoluce v natáčení videa: Kamera 360Fly zachytí úplně všechno

Po novém roce už nebudete muset řešit, z jakého úhlu natáčet svá jedinečná videa. Na pultech obchodů, včetně Blackcomb.cz, se objeví outdoorové kamery 360Fly. Jak název napovídá, obsáhnou celý prostor kolem sebe, zabírají totiž úhel 360°. Díky velmi kvalitní technologii a zabudovanému mikrofonu se s kamerou dají natáčet i opravdu extrémní outdoorové zážitky a přitom vypadají vážně autenticky. Vydrží vodu, prach, špínu, vichřici,…

Jedinečný design, kvalita zpracování, bezdrátové indukční nabíjení a přenos dat přes wifi, to jsou ve zkratce přednosti kamery 360Fly. Disponuje interním úložným prostorem o velikosti 32 GB. Součástí balení je také sada dvou nalepovacích držáků, pomocí kterých upevníte kameru takřka na jakýkoliv rovný nebo zaoblený povrch, tedy na přilbu, surf, snowboard, skejt, prostě kamkoli.

Další výhodu kamery představuje pouze jediná ultra širokoúhlá čočka, která zachytí velmi stabilní obraz za každé situace. Takže žádné roztřepané video jako s levnými kamerami. V zařízení je navíc zabudovaný gyroskop a akcelerometr pro lepší orientaci kamery v prostoru.

Velmi jednoduše se kamera také ovládá. Díky vlastním aplikacím pro desktop (Windows i MacOS) a také pro mobilní telefony s OS Android a iOS se dají sdílet 360° videa jedním kliknutím. Aplikace navíc nabízejí spoustu dalších užitečných funkcí jako live stream přímo na display chytrého telefonu či přehrávání již pořízených videí ve formátu pro Google Cardboard.