Zbrusu nová jarní kolekce bot Vans je tu!

Oficiálně je pořád ještě zima, počasí venku se ale jaru nápadně podobá. Většina lidí v těchto dnech vyměnila zimní boty a bundy za něco lehčího nebo se poohlíží po jarních kolekcích bot a oblečení. V pravý čas přichází s novou jarní kolekcí bot značka Vans. Letos hlavně v přírodních a pastelových odstínech a samozřejmě klasických kombinacích černé a bílé.

Bledě modré, jemné Vans Authentic Gore s jednoduchým nazouváním Slip On zdobí po stranách jazyka stylové kovové hroty. Kvalitní a pevná textilie a lehká výstuž kolem kotníku zaručí každé noze dokonalý komfort.

Bílé Vans Old Skool tenisky se zeleným proužkem tvoří kombinace broušené usně a pevné textilie. Skvěle se hodí na jarní skejtování i jako celkem elegantní a stylová obuv do města a do školy.

Hodně zajímavé a nápadné jsou Vans Authentic Decon z hladké kůže v několika barevných lesklých metalízách, díky kterým se jejich majitel stane nepřehlédnutelným.

Trochu retro a ošoupaně působí legendární pánské džínové Vans Atwood Deluxe v několika barevných provedeních.

Netradičně vypadají kotníkové Vans Sk8-Hi Cutou se síťovinou po stranách. Díky kombinaci kůže a zmíněné síťoviny tenisky dodávají originální výraz každému outfitu a přitom má prodyšný prvek opravdu praktický význam.

A to byl jen zlomek z celé jarní kolakce bot Vans!