Známe finalisty „7 DAYZ Film Contest“. Bojovat o vítězství bude 20 crews

alt

Soutěž o nejlepší a nejakčnější sportovní video je v plném proudu. Na webu soutěže se objevilo 20 nejlepších nominačních videí a fakt je na co koukat. Ve středu startuje natáčení finálových filmů. Každý tým na to má přesně sedm dní.

„Týmy dostanou 28. ledna zadání a budou mít přesně sedm dní na natočení svého finálového videa. Nebylo to vůbec lehký je vybrat, laťka byla hodně vysoko. Přihlásilo se nám bezmála 90 týmů a společně s porotou jsme vybrali dvacet, které už příští týden začnou s natáčením jejich soutěžních filmů do druhého ročníku 7DAYZ Film Contestu,“ popisují organizátoři soutěže. Týmy musí za pouhých sedm dní natočit kamerovou nebo DSLR technikou a sestřihat soutěžní film o délce sedm minut.

Vítěz kategorie Best 7DAYZ Film získá prize money až 40 tisíc korun za sedm minut dlouhý film, který se se svou crew natočí, sestříhá a odevzdá za pouhých sedm dní. V kategorii Best Porno Killer získává vítěz za nejlepší sportovní výkon v sedm minut dlouhém videu 5 tisíc korun. Nechybí ani kategorie Best Archive Movie. 5 tisíc korun vyhraje tvůrce nejkrutějšího videa z vlastního archivu o libovolné stopáži.

Nominační videa 20 finalistů sledujte na webu 7dayzfilmcontest.com. Nekopírujeme je všechny do našeho magazínu, ale namátkou vybíráme tři filmy, které se nám fakt dost líbí.

Něco z BMX a MTB:

Tohle je prostě mazec!

Trocha povedeného skateboardingu:

Ota Fiala welcome to Enjoi CZ from Matěj Bujnoch on Vimeo.