Zpátky do školy s romantickým batohem Roxy

Roxy, mladší sestra Quiksilver patří k módním ikonám už přesně 26 let. Právě v roce 1990 spatřila tato úžasná holčičí značka světlo světa. Plavky nebo boardriderové sportovní a streetové oblečení doplňují také kabelky, peněženky či batohy. Letošní kolekce školních a městských batohů doslova září romantickým dívčím duchem, jemnými barvami a zajímavými materiálovými kombinacemi.

Kromě krásného citlivého designu tvůrci batohů Roxy samozřejmě nezapomínají na stoprocentní funkčnost. Roxy patří do skupiny značek jako Quiksilver nebo DC, které mají s výrobou batohů a dalších sportovních zavazadel hromadu zkušeností, takže ani batohům Roxy nechybí kvalitní zádové panely, pevné a dostatečně široké ramenní popruhy, vyztužené přihrádky na notebook a další různé šikovné kapsy.

Co se týče designu, z letošní kolekce je potřeba vypíchnout romantické geometrické kytičky, geometrické vzory v duchu etno a krásné písmenkové motivy. Hodně batohů doplňují zajímavé kožené aplikace, které jim dodávají šmrnc. Mezi barvami dominuje mnoho odstínů modré a barvy na pomezí růžové a fialové, nechybí černá a bílá.

Kolekci batohů doplňují peněženky a školní pouzdra na psací potřeby se stejnými motivy.